Gizlilik Politikası

GİZLİLİK İLKELERİ

Platformumuzda tutulan bilgilerin korunması ve muhafazasında kullanılacak olan gizlilik ilkeleri aşağıda sunulmaktadır. Bahsi geçen gizlilik ilkeleri sadece sanalkale.com alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesinde uygulanacaktır. Link bağlantısı bulunan diğer sitelerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Üyelerin sanalkale.com web sitesini kullanmaya başlaması, gizlilik ilkelerini kabul ettiklerini göstermektedir.

Gizlilik ilkeleri olarak sunulan şartları kabul etmiyorsanız, üyelik için başvuru yapmayınız ve kişisel bilgilerinizin temini için hazırlanan alanları doldurmayınız.

Kişisel Bilgiler

SANALKALE Bilişim LTD. ŞTİ   üyelik oluşturulması esnasında isim-soyad, telefon, e-mail adresi ve T.C. kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Girilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliği kabul edilerek sisteme kaydınız gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz, tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti altına alabilmek için her türlü araştırma ve sorgulama hakkını saklı tutmaktadır.

Kredi kartı bilgileri sistemimizde kesinlikle tutulmamaktadır. Jeton yükleme aşamasında kredi kartı numaranız, son kullanma tarihi ve CVV2 koduyla birlikte gerekli üçüncü şahıslar ile (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) paylaşılır. Bu bilgiler, internet üzerindeki dolaşımları sırasında istenilmeyen kişi ve kurumların ellerine geçmesin diye 128-Bit SSL güvenlik sistemiyle şifrelenir.

SANALKALE Bilişim LTD. ŞTİ . üye ve kullanıcılarına, periyodik olarak, hizmet değişiklikleri ve yeni getirilen özellikler ve düzeltmeler ile ilgili bilgilendirmeler gönderecektir. Sistem istatistiklerinin ve profil sayfalarının oluşturulması esnasında bazı kişisel bilgileriniz kullanılabilir.

Diğer Kayıtlar

Jeton  hesabınız ve aldığınız eğitim desteğine ilişkin bilgiler elektronik ortamda kaydedilmektedir. Sağladığımız hizmetleri geliştirmek için kayıtlarımızda gerçekleşen her tür hareket tarafımızca görüntülenmekte ve izlenmektedir.

Bilgilerin Saklanması ve Muhafazası

SANALKALE Bilişim LTD. ŞTİ.  kişisel bilgilerinizi itina ile koruyacak ve üçüncü şahıslara kullanım için ifşa etmeyecek ve/veya satmayacaktır. Kişisel bilgiler, halka açık olmayan özel bir elektronik veri tabanında muhafaza edilecektir.

SANALKALE Bilişim LTD. Şti. kişisel bilgilerinizi aşağıdaki gereklilikler olmadıkça ifşa etmeyeceğini taahhüt eder;

Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanımı, Yürürlükte olan kanun, ilgili mevzuat, sair yasal düzenlemeler, mahkeme kararı ve/veya idari emir gereğince açıklanması talebi, Üye kullanıcıların menfaatlerini korumak amacı ile kullanımı.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz üyeliğinizin geçerli olduğu süre için korunacaktır. Yapılan işlemler ve alınan eğitim desteklerine ilişkin kayıtlar ise süresiz olarak saklanacaktır.

SANALKALE Bilişim LTD. ŞTİ , yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin ve üyenin izni ya da onayı olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Üyenin, gizlilik şartları ve üyelik koşullarını kabul etmemesi durumunda üyelikten ayrılma hakkı mevcuttur.

 


2020 Her Hakkı Saklıdır. @ Copyright ,sanalkale.com

Iyzico